Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Bursa Hayvan Mezarlığı

Bursa hayvan mezarlığı arayışınız mevcut ise doğru yerdesiniz. Pati mezarlığı ekibi olarak 10+ yıllık tecrübe ve deneyim ile hayvan severlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Bursa’nın tüm ilçe ve semtlerinde her türlü evcil hayvanlarınıza mezar hizmeti veriyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimiz can dostlarını her ziyarete geldiğinde firmamıza karşı olan memnuniyetlerini her defasında dile getiriyorlar. Güven ve kalite bakımından kusursuz ve profesyonel olarak Bursa hayvan mezarlığı hizmeti vermekteyiz. Hayvan mezarlarının yıllar sonra bozulmaması ve yerlerinin değişmemesi için mermer kaplı betorname lahit mezarlık hizmeti sunmaktayız. Bunların yanında çeşitli mezar taşları hizmeti de vermekteyiz. Pati Mezarlığı ekibi olarak Evden Alma -Defin İşlemleri, Mezarlık Yapımı, Mezarlık Bakım ve Aksesuarına kadar tüm işlemleri kusuruz bir şekilde yerine getiriyoruz. Tüm bu hizmetleri uygun bütçeler ile gerçekleştiriyoruz. Sizde can dostumun mezarı olsun, onu ziyaret etmek istediğimde yanında olmak istiyorum diye düşünüyorsanız verdiğimiz bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bursa hayvan mezarlığı hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Pati mezarlığı firması olarak en doğru hizmeti vermek adına var gücümüz ile çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Bursa Pet Mezarlığı

Bursa pet mezarlığı arayışınız mevcut ise doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Hayvanınızı nereye gömeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Size yardımcı olmak için buradayız. Pati Mezarlığı ekibi olarak Bursa ilinde tüm ilçe ve semtlerine Pet Mezarlığı hizmeti veriyoruz. Eğer evcil hayvanınız vefat etmiş ise bize ulaşarak evcil hayvanınıza defin işlemi hizmeti veriyoruz. Bursa pet mezarlığı ekibi olarak kedi, köpek vb. evcil hayvanlar farketmeksizin, tüm evcil hayvanlara defin işlemi gerçekleştiriyoruz. Sizde vefat eden evcil hayvanımın mezarı olsun istiyorsanız, bizi arayarak bu isteğinizi yerine getirebiliriz. 10+ yıllık tecrübe ve deneyim ile defin işlemlerini kusursuz ve profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca defin sonrası belirli zamanlarda mezar bakım hizmeti de vererek kalitemizden ödün vermiyoruz.

Pati mezarlığı ekibi olarak Bursa hayvan mezarlığı hizmetinde profesyonel ekibimiz ile Evcik hayvan mezarlığı hizmeti sunmaktayız. Süreci kısa bir şekilde anlatacak olursak; öncelikle vefat eden can dostunuzu soğutmalı özel araç ve özel hayvan defin torbası ile beraber evinizden veya veteriner kliniğinden alıyoruz. Özel veteriner ekibimiz ile evcil hayvanınızın hastalığı olup olmadığını tespit ediyoruz. Hastalığı yok ise seçtiğiniz mezar taşları ve lahit kaplı mermer taşlarının bulunduğu mezara defnediyoruz. Evcil hayvanınızı defnederken insan defninden farksız bir şekilde defin işlemini gerçekleştiriyoruz. Evcil hayvanınızda bulaşıcı hastalık tespit edilmesi durumunda evcil hayvanınızı veteriner ekibimizin alacağı tedbirler doğrultusunda defin işlemini gerçekleştiriyoruz. Bursa pet mezarlığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız ile 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz.

Diğer bir hizmetimiz olan evcil hayvan cenaze işlemi nasıl yapılır? adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp