Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

En Yakın Evcil Hayvan Mezarlığı

En yakın evcil hayvan mezarlığı mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. En Yakın Evcil Hayvan Mezarlığı Nerde? Diye arıyorsanız Pati Mezarlığı ekibi olarak İstanbul ve Bursa’da tüm ilçe ve semtlerde profesyonel tecrübe ve deneyimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Kedi, Köpek vb. tüm evcil hayvanlara defin hizmeti veriyoruz. Hayvanım öldü ne yapmalıyım diye endişelere kapılmayın Pati mezarlığı ekibi olarak size her türlü bilgi ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Evcil hayvanınız vefat ettiyse onu bir hayvan mezarı sahibi yapmanız sizi vicdanen rahatlatacaktır. Pati mezarlığına hafta içi her gün istediğiniz saate randevu almadan ziyaret edebilirsiniz. Özlediğinizde veya anılarınızı tazelemek istediğinizde can dostunuzu ziyaret ederek bu özleminizi giderebilirsiniz.

Hayvan severler olarak evcil hayvan ve tüm hayvanların bir mezar sahibi olması gerektiğini düşünüyoruz. Ve onlarında böyle haklara sahip olması gerekiyor. Tıpkı insanlar gibi evcil hayvanlar ile de vakit geçirebilir, uyum sağlayabiliyoruz. Bizimle beraber geçirdikleri vakitlere karşı onları vefat ettiklerinde bir mezar sahibi yapmamız, onlara karşı yapabileceğimiz en güzel vefa örneği olur.

en yakın evcil hayvan mezarlığı

İstanbul En Yakın Hayvan Mezarlığı

İstanbul en yakın evcil hayvan mezarlığı mı arıyorsunuz. İstanbul’da en yakın hayvan mezarlığı nerede? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Pati mezarlığı ekibi olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel tecrübe ve deneyimlerimiz ile siz değerli hayvan severlere hizmet vermekteyiz. Yıllarca evcil dostlarıyla beraber yaşayan güzel vakitler geçiren ve unutulmayacak anılar bırakan, zaman içerisinde onları tıpkı bir evlat gibi gören hayvan severlerin acısını biraz da olsa paylaşıyoruz. Evlatları gibi büyüttükleri evcil hayvanları vefat ettiğinde, onları daha sonrada ziyaret edebileceğiniz hayvan mezarlığı hizmeti veriyoruz. Pati mezarlığı olarak hayvan mezarlığı hizmetini kusursuz ve profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz. Daha fazla bilgi için İstanbul hayvan mezarlığı adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bursa En Yakın Hayvan Mezarlığı

Bursa en yakın evcil hayvan mezarlığı mı arıyorsunuz, doğru yerde olduğunuzdan emin olun. Peki Bursa’da evcil hayvan mezarlığı nerede? Pati Mezarlığı ekibi olarak Bursa’nın tüm ilçe ve semtlerinde yıllarca biriktirdiğimiz tecrübe ve deneyimlerimiz ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda tecrübe deneyim ve bilgi sahibi bir firma olarak tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda profesyonel bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Bilgi almak ve deneyimlerimizden haberdar olmak için www.patimezarligi.com iletişime geçebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp