Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Genel

Evcil Hayvan Cenaze İşlemleri Nasıl Yapılır?

Evcil hayvan cenaze işlemleri nasıl yapılır? Evcil hayvan sahiplerinin en çok merak ettiği konulardan biridir. Peki, pet cenaze işlemi nasıl yapılıyor? Evcil hayvanlar günümüzde insanlara arkadaşlık eden ve yaşamı boyunca insanların mutluluk kaynağı olan canlılardır. Petler, sahipleri ile duygusal bağlar kurarak birer dost olurlar. yalnızlığı, sevinci, hüznü paylaştığı, beraber onca vakit geçirdiği dostunun, ziyaret edeceği bir mezarının olması her hayvan sahibin isteğidir. Hayvan defin işlemlerini de insan defni işlemleri kadar önemsiyoruz. Evcil hayvan cenaze işlemleri nasıl yapılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Firma olarak bu konu hakkında gerekli bilgileri vermeye özen gösterdik. Bu nedenle tüm işlemleri uzman kişiler tarafından gerçekleştiriyoruz. Pati mezarlığı firması olarak can dostlarınızın defin işlemlerini son derece önemsiyoruz. Evcil hayvan cenaze işlemeleri nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evcil hayvan cenaze işlemleri nasıl yapılır? pati mezarlığı ekibi olarak uzman kişiler ile beraber profesyonel olarak evcil hayvanınızın cenaze işlemlerini yapmaya özen göstermekteyiz. böylesine hassas bir konuda müşterilerimizin bize duyduğu güveni sarsmamak adına tüm işlemleri dikkatli bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Firma olarak evcil hayvan cenaze işlemleri nasıl yapılır diye merak eden tüm müşterilerimiz bizlere ulaşarak bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir.

evcil hayvan cenaze işlemleri nasıl yapılır?

Pet Cenaze Nakil İşlemleri

Cenaze nakil işlemleri nasıl yapılır? Cenaze taşınırken nelere dikkat edilir? en çok merak edilen konulardandır. size bu makalemizde detaylı bir şekilde açıkladık. Evcil hayvanınızın cenazesini titiz bir şekilde evden ya da veterinerden alıyoruz. Vefat eden evcil dostunuz ilk olarak ilaçlanmalıdır. Canlı vücudu öldükten sonra çürümeye başladığı için bu durum vefat eden veya hasatlık yapan bakterilerin çoğalıp etrafa yayılmasını önlüyor. Kendi veterinerimizin kontrolünden geçtikten sonra defnedilmesi için mezarlığa götürülüyor. Herhangi bir hastalığı var ise veterinerin belirleyeceği doğrultuda defin işlemi gerçekleşmektedir. Evcil dostunuz taşınırken, özel olarak tasarlanmış, fermuarlı plastik steril torbalar ile taşıma işlemi yapılmaktadır. Defin işlemini özenli ve titiz bir şekilde yapıyoruz. Pati mezarlığı firması olarak evden alma, kontrol ve gömü işlemlerini şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evcil hayvan sahipleri can dostları öldükten sonra nasıl defnedildiğini evcil hayvan cenaze işlemlerinin nasıl yapılır diye merak eden herkes için makalemizde açıkladık. Evcil hayvanlarınızın sevgi ve sadakati karşılığında onlara bir mezar satın alabilirsiniz. Satın aldığınız evcil hayvan mezarınız kiralık değil süresiz bir şekilde vefat eden evcil hayvanınıza ait oluyor. Evcil dostlarınızın mezarlarını istediğiniz zaman ziyaret edebileceksiniz.

Pet Mezarlık İşlemleri

Mezarlık işlemleri, pet cenaze işleminin son aşamasıdır. Mezarlık alanına getirilen can dostunuz özenli ve titiz bir şekilde mezara yerleştirilir. Mezarlar hayvanın türü, cinsi ve boyutuna göre kazılıyor ve hazırlanıyor. Mikrobun yayılmasına neden olmaması için mezarın içine sönmemiş kireç kullanılarak kapatılıyor . Bu işlem mezardaki tüm mikropları öldürerek gerekli dezenfektanın oluşmasını sağlayan maddedir. Evcil hayvan cenaze işlemleri nasıl yapılır? hakkında makalemizde detaylı olarak makalemizde açıkladık hepsi ve daha fazlası için www.patimezarligi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp