Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Evcil Hayvan Defin İşlemi Nasıl Yapılır?

Evcil hayvan defin işlemi nasıl yapılır? Vefat eden evcil hayvanlar nasıl defnedilir? Makalemizde Pati Mezarlığı ekibinin adım adım yaptığı işlemlere yer verdik. Öncelikle sizinle iletişime geçtiğimiz andan itibaren süreç hakkında doğru bir şekilde yönlendiriyoruz ve detaylı olarak bilgi veriyoruz. Vefat eden can dostunuz evde ise evden veteriner kliniğinde ise veteriner kliniğinden özel araç ile teslim alıyoruz. Özel araç içerisinde evcil dostunuzun kokmaması ve zarar görmemesi için özel tasarlanmış soğutucu alanlarımız mevcut.

Evcil hayvan defin işlemi nasıl yapılır? Vefat eden can dostunuzu teslim aldıktan sonra soğutucu alanlarımıza yerleştiriyoruz. Özel veteriner hekimlerimiz tarafından, vefat eden evcil dostunuz için belirli testler yapılarak hastalığının mevcut olup olmadığını tespit ediyoruz. Defin işlemi yapılırken hasatlığı var ise tedbir alınarak işlemler yapılıyor. Evcil hayvan defin işlemi nasıl yapılır? pati mezarlığı olarak evcil hayvan defin işlemlerini normal defin işlemlerinden farksız bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. can dostunuzu hayvan severler olarak önemsiyoruz. Buda tüm canlılara duyduğumuz saygı ve merhametten kaynaklanıyor. Evcil hayvan defin işlemi nasıl yapılır? hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri firmamıza ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

evcil hayvan defin işlemi nasıl yapılıyor

Evcil Hayvanınız Defnedilirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar!

Evcil Hayvanınız Defnedilirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar! merak edilen konulardan biridir. Evcil hayvanınızın mezarının yıllar sonra kaybolmaması veya bozulmaması için mermer kaplı betorname lahit mezarlık hizmeti veriyoruz. Mezar ve mezar taşı seçeneğini belirledikten sonra hayvan mezarlığına getirdiğimiz can dostunuzun defin işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Mezarlık işlemi evcil hayvan cenazesinin son aşamasıdır. Mezarlık alanına getirilen evcil dostunuz özenli ve titiz bir şekilde mezara yerleştirilir. Mezarlar hayvanın türü, cinsi ve boyutuna göre farklı olarak kazılıyor ve hazırlanıyor. Mikrobun yayılmasına neden olmaması için mezarın içine sönmemiş kireç kullanılarak kapatılıyor. Sönmemiş kireç mezardaki tüm mikropları öldürerek gerekli dezenfektanın oluşmasını sağlar.

 

Defin İşlemi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar!

Defin işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Defin işlemi yapılırken yapılan her işlem Pati Mezarlığı ekibimiz tarafından görsel ve video kaydına alınıyor. Merak ettiğiniz bu süreci size en doğru kanallardan ulaştırıyoruz. Defin işlemi geçekleştikten sonra evcil dostunuzun defnedildiği yerin konumunu sizinle paylaşıyoruz.

Can dostunuzu daha sonra ziyaret etmek istediğinizde mezarını rahatlıkla bulmanızı sağlıyoruz. Vefat eden evcil hayvanınızı merak ettiğinizde veya özlediğinizde Pati Mezarlığına Hafta içi hiç kimseden izin almaksızın 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan veya www.patimezarligi.com adresimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz

Pati Mezarlığı
Whatsapp