Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Evcil Hayvan Mezarlığı

Evcil hayvan mezarlığı nerede bulabilirim diye arayışınız var ise doğru yerdesiniz. Evcil hayvan sahiplerinin yıllar boyunca vakit geçirdikleri beraber mutlu oldukları sadık dostlarına zamanı gelince veda etmesi üzücü bir durumdur. Fakat bu sadece size özgün değil herkes için geçerlidir. insan hayatının bir süresi olduğu gibi hayvanların da bir süresi mevcuttur. Önemli olan onlar hayattayken beraber geçirdiğiniz zamanlar, mutlu olduğunuz anlar ve geride bıraktığınız anılar olacaktır. Tüm bunların sonrasında evcil hayvanınıza son görevinizi yerine getirmeniz gerekmektedir. Pati mezarlığı olarak tüm evcil hayvanlarınızı hayvan mezarlığına defin hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Evcil hayvanınızı gömü işlemini yaparken insan cenazesinden farklı olarak görmüyoruz tıpkı insan cenazesi gibi hassas ve titiz bir şekilde gömü işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Vefat eden hayvanınız için evcil hayvan mezarlığı arıyorsanız öncelikle bize danışın. hizmetlerimizden haberdar olun.

evcil hayvan mezarlığı

Evcil Hayvan Mezarlığı İstanbul

Evcil Hayvan Mezarlığı İstanbul; İstanbul’da hayvan mezarlığı nerede? Hayvanımı nereye gömebilirim? diye soruları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Peki İstanbul’da pet mezarlığı nerde? Pati mezarlığı, İstanbul ilinin tüm semtlerinden evcil hayvan cenazesi kabul etmektedir. 10+ yılı aşkındır hizmet verdiğimiz pet mezarlığında vefat eden evcil dostlarınızı kurallara uygun, doğru bir şekilde defin işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Kedi, köpek vb. her türlü evcil dostlarınızı kabul ediyoruz. Peki biz defin işlemlerini yaparken nasıl güveneceksiniz? Haklı olarak bunu düşünebilirsiniz. Biz 10+ yıllık tecrübeye sahip bir firmayız. Bizim için en önemli husus kurumsal kimliğimizdir. Ayrıca konu da zaten cenaze işlemidir. Böyle hassas bir konuda sizin üzülmenizi istemeyiz. Her adımda görsel ve video ile tüm belgeleri kayıt altına alarak içinizi ferah tutuyoruz. İsteğiniz doğrultusunda sizde evcil hayvanınız gömülürken yanında bulunabilirsiniz. Evcil hayvan mezarlığı İstanbul hizmetimizden haberdar olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Evcil Hayvan Mezarlığı Bursa

Evcil hayvan mezarlığı Bursa, hayvanımı nereye gömebilirim? düşünceleri içerisindeyseniz. Pati mezarlığı ekibi olarak sizin için buradayız. Peki evcil hayvan mezarlığı Bursa da var mı? Pati mezarlığı olarak Bursa’nın tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Her türlü evcil hayvan cenaze gömü işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Pati mezarlığı ekibi olarak 10+ yıllık tecrübe ve deneyimiyle tüm evcil havan cenaze işlemlerini uzman ekibiyle yapıyor ve her anından sizi haberdar ediyoruz. Evcil hayvan sahiplerini bu üzüntülü günlerinde içini kaliteli bir hizmet vermek ve evcil hayvanının mezarının bakım ev onarımını yaparak birazda olsa hayvan sahiplerinin içini ferahlatmayı amaçlıyoruz. Evcil hayvan mezarlığı Bursa hizmetimizden haberdar olmak için www.patimezarligi.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Pati Mezarlığı
Whatsapp