Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Genel

Evcil Hayvanım Öldüğünde Ne Yapmalıyım?

Evci hayvanım öldüğünde ne yapmalıyım diye telaşa kapılmayın üzüntünüzü anlıyor ve bir hayvan sever olarak üzüntünüzü paylaşıyoruz. Yıllarca vakit geçirdiğiniz can dostunuzun, birden aranızdan ayrılması çok üzücü bir durumdur. Bir süre sonra eksikliğini fark edebileceğiniz bu durumu üzüntü ile karşılıyoruz. Ne yazık ki her canlının belli bir ömrü olduğu gibi hayvanlarında belli bir yaşam süresi vardır. Vefat eden can dostlarınıza yapmanız gereken son bir görev düşüyor. Oda yeri belli olan bir mezar olacaktır. Pati mezarlığı ekibi olarak evcil hayvanım öldüğünde ne yapmalıyım endişesine kapılmamanız için yapılacak tüm işlemleri özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Evcil hayvanım öldüğünde ne yapmalıyım, endişenizi anlıyor ve tüm imkanlarımızla yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Evcil hayvanım öldüğünde ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız öncelikle sakin kalmanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Sağlıklı bir şekilde düşünmeniz her şeyden önce önemlidir. Birçok hayvan sever evcil hayvan beslemektedir. Bu gerçekten çok güzel bir duygudur. hayvanlar da insanlar gibi belli bir ömre sahiptir. En yakın dostunuzu kaybettiğinizde ilk merak edip araştırma yapacağınız ilk konu evcil hayvanım öldü ne yapmalıyım olacaktır. Evcil hayvanım öldüğünde ne yapmalıyım diyorsanız öncelikle bir hayvan mezarlığı firması ile görüşmeniz gerekmektedir. Hayvan Mezarlığı firmaları tüm işlemleri uzman kişiler ile yapmaktadır.

evcil hayvanım öldüğünde ne yapmalıyım?

Evcil hayvanımı nereye gömebilirim?

Evcil hayvanım öldü nereye gömebilirim? Evcil hayvanım öldüğünde nereye defnedebilirim? Diye düşünüyorsanız bunun 2 çözümü mevcuttur. İlk olarak hepsinde olmasa da bazı belediyelerde evcil hayvan mezarlığı hizmeti mevcuttur. Fakat bu verilen hizmet özel değil toplu bir defin işlemidir. Örneğin vefat eden kedi, köpek vb. evcil hayvanlar toplu bir şekilde büyük çukurlara defnediliyor. Ayrıca yaptıkları bu işlemi ise çevre kirliliğini önlemek amacıyla yaptıklarını söylüyorlar. İkinci olarak evcil hayvan mezarlığı hizmeti veren özel sektör firmaları mevcut. Gerçekten can dostunuzu değerli ve önemli hissettirecek özel hayvan mezarları yapılıyor. Pati mezarlığı olarak can dostlarınıza özel hayvan mezarları hazırlıyoruz. Vefat işlemi gerçekleştikten sonra evcil hayvanlarınızı evinizden yada veterinerden teslim alıyoruz. Daha sonra defin işlemi yapacağımız mezarı başına götürüyoruz. Ardından doğru bir şekilde defin işlemini gerçekleştiriyoruz. Peki tüm bu yapılan işlemleri yaptığımıza nasıl güveneceksiniz? Yaptığımız tüm işlemleri adıma adım fotoğraf ve video kaydına alarak size gönderiyoruz. Yaptığımız tüm işlemleri adım adım görüntüleyebiliyorsunuz. Böylelikle içinizi ferah tutuyoruz.

 

Evcil Hayvan Mezarlığı Fiyatları?

Evcil hayvan mezarlığı fiyatları? Evcil hayvan mezarlığı fiyatları ne kadar? Evcil hayvan mezarlığı fiyatları ne kadar? vefat eden hayvanınızın cinsine ve türüne bağlı olarak değişmektedir. Bize ulaşarak evcil hayvan mezar ücretini öğrenebilirsiniz. Pati mezarlığı olarak uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Edindiğimiz tecrübe, deneyim ve bilgi birikimimiz ile uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Tüm çalışmalarımızı uygun fiyat politikası kapsamında yapmaya özen göstermekteyiz. Evcil hayvanım öldüğünde ne yapmalıyım? diye bir düşünceniz oluştuysa firmamızın sağladığı ücretsiz danışmanlık hizmetinde faydalanarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.patimezarligi.com adresimizden veya iletişim numaramızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp