Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

//Hakkımızda//

Pati Mezarlığı | Hakkımızda

 

hakkımızda

İstanbul Pet Mezarlığı

Pati mezarlığı ekibi olarak evcil hayvan mezarlığı hizmetini, vefat eden evcil hayvanlar nereye gömülür endişesi taşıyan tüm hayvan severlere sunmak için çalışıyoruz.

Vefat Eden Evcil Hayvanınız

pet mezarlığı nerede bulunur

Can dostunu hayvan severler öncelik olarak belediye hayvan mezarlığı arıyorlar. Ne yazık ki belediye ekipleri vefat eden can dostunuzu farklı evcil hayvanalar ile beraber toplu bir şekilde gömüyor. Vefat eden can dostunuzun kendisine ait bir mezar ve mezar taşı olmuyor. Can dostunuzun anısını yaşatmıyor, mezarı olmadığı için onu asla ziyaret edemiyorsunuz. Belediyenin verdiği hizmeti özetleyecek olursak vefat eden can dostlarınız tıbbi atık olarak değerlendirilip doğaya ve sağlığa zararsız hale getiriliyor.

ücretsiz hayvan mezarlığı nerde?

Yıllarca beraber vakit geçirdiğiniz, beraber eğlendiğiniz can dostunuzu bir daha ziyaret edemeyecek olmak hayvan severler için üzücü bir durumdur. bu sorun hayvan mezarlığının eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Pati mezarlığı olarak bu eksikliği gidermek için Pati mezarlığımızı oluşturduk. İstanbul ve  Bursa illerinde profesyonel olarak evcil hayvan mezarlığı hizmeti vermekteyiz.

Vefat Eden Evcil Hayvanımı Nereye Gömebilirim?

Türkiye’de hayvan severlerin son dönemde evcil hayvan sahiplenme oranın artmasıyla beraber hayvan severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri de, vefat eden evcil hayvanımı nereye gömebilirim? olmuştur. Büyük bir endişeye sebep olan bu konu Pati mezarlığı ekibi ile tanışınca yerini güven ve huzura bırakıyor. Pati mezarlığı ekibi olarak evcil hayvan mezarlığı hizmetini özenle icra ediyoruz.

 

 

 

Pet Hizmetimiz

Pati mezarlığı ekibi olarak İstanbul ve Bursa’da tüm ilçe ve semtlerinde yıllardır biriktirdiğimiz tecrübe ve deneyim ile evcil hayvan mezarlığı hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin çok hassas olduğunu biliyoruz. çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.

 

Bizleri Her Zaman Arayabilirsiniz

Evcil hayvanınızın evinizden ya da veterinerden alınması, vefat eden can dostunuzun defin işleminin ekibimizce hazırlanması tabut ve soğutucu sistem ile nakledilmesi, mezarlıkta cenaze töreni sonrasında hazırlanan mezar ve mezar taşı hizmetlerimizi barındıran, İstanbul ve Bursa’da hizmet veren hayvan mezarlığımızın fiyatlarını öğrenmek için +905452085605’nolu telefondan bizleri arayabilirsiniz. İsteğiniz doğrultusunda can dostunuzun

//Galeri//

Bizden Fotoğraflar

378

Defin İşlemi

378

m² Alan

378

Bilgilendirme
//Bizimle İletişime Geçin//

Bizimle İletişime Geçin

    Pati Mezarlığı
    Whatsapp