Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Hayvan Mezarlığı

Hayvan mezarlığı hayvan severlerin sadık dostları vefat ettikten sonra araştırdıkları ilk konudur. Vefat eden evcil dostunuz için pet mezarlığı arayan hayvan severlere çok fazla alternatif bulunmuyor. Ülkemizde hayvan mezarlığı sektörünün henüz gelişmediğini söyleyebiliriz. Fakat Pati Mezarlığı olarak ülkemizde 10+ yıllık bir tecrübeye sahibiz. Bu tecrübe ve deneyimlerimizle vefat eden hayvanlarınızı teslim almasından kontrolüne, paketlenmesinden taşınmasına, cenaze aracından defin işlemlerine kadar her adımda hassas ve titiz bir şekilde tüm işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

hayvan mezarlığı

İstanbul Hayvan Mezarlığı 

İstanbul hayvan mezarlığı hizmeti veren, Pati mezarlığı ekibimiz ile can dostlarınızın ebedi istirahatlerinde kalabilecekleri huzur dolu ve korunaklı arazide defin işlemi yapıyoruz. Pet mezarlığı İstanbul’da pek yaygın olmayan bir hizmet, fakat biz 10+ yıllık bir deneyime sahibiz. Hayvan dostlarımızın böyle bir hizmete layık olacağını düşünerek bu yola çıktık. Nasıl insanların özel mezarları var ise evcil dostlarınızın da özel mezarları olabilir diye düşündük. Nasıl ki akrabalarımızı ziyaret edebiliyorsak, evcil dostlarımızı da ziyaret ederek anılarımızı canlandırabiliriz düşüncesiyle bu yola çıktık. İstanbul’un tüm semtlerinde evcil pet mezarlığı hizmeti sunuyoruz. Böyle bir hizmetin çok hassas olduğunu biliyoruz. Acınızı da anlıyoruz. Evcil dostunuzu ilk kaybettiğinizde sanki bir yakınınızı kaybetmiş hissi vardır. Tecrübe ve deneyimlerimizle İstanbul hayvan mezarlığı hizmeti vermekteyiz. Evcil hayvanınızın bir mezarı olsun istiyorsanız verdiğimiz profesyonel hizmetten sizde faydalanabilirsiniz.

 

Bursa Hayvan Mezarlığı

Bursa hayvan mezarlığı hakkında bilgi almak ve Bursa’da pet mezarlığı hizmeti veren kurumlar, gibi arayışınız var ise doğru yerdesiniz. Pati Mezarlığı olarak Bursa ilinde tüm ilçe ve semtlerinde pet mezarlığı hizmeti veriyoruz. Dilerseniz evcil hayvanınızı siz de teslim edebilirsiniz. Dilerseniz de biz özel cenaze araçlarımız ile gelip vefat eden evcil hayvanınızı teslim alıyoruz. Veteriner tarafından istenilen, gerekli kontrol ve testlerden sonra gömü işlemini yapmak üzere pati mezarlığımıza götürüyoruz. Dilediğiniz takdirde evcil dostunuzun cenaze işlemleri sırasında yanında olabilirsiniz. Dilerseniz de tüm bu işlemleri fotoğraf veya video kaydına alarak size görüntüleri teslim ediyoruz. Yaptığımız işlemlerle içinizi biraz da olsa ferahlatmayı amaçlıyoruz. Pati mezarlığı olarak 10+ yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz ile bu alanda profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Daha fazla bilgi için Bursa hayvan mezarlığı adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp