Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Evcil hayvan defin işlemleri nasıl yapılır? Konularında Pati Mezarlığı ekibinin yaptığı işlemleri hakkında özetleyecek olursak. Öncelikle sizinle iletişime geçtiğimiz andan itibaren süreç hakkında doğru bir şekilde yönlendiriyoruz ve detaylı olarak bilgi veriyoruz. Vefat eden can dostunuzu evde ise evden, veteriner kliniğinde ise veteriner kliniğinden, özel araç ile teslim alıyoruz. Özel araç içerisinde en yakın arkadaşınızın kokmaması ve zarar görmemesi için özel tasarlanmış soğutucu alanlarımız mevcut.

Vefat eden can dostunuzu teslim aldıktan sonra soğutucu alanımıza yerleştiriyoruz. Özel veteriner hekimlerimiz tarafından can dostunuza belirli testler yapılarak hastalık olup olmadığını tespit ediyoruz. Defin işlemi yapılırken hasatlığı tespit edilmiş ise tedbir alınarak işlemler yapılıyor. Evcil hayvan defin işlemleri yapılırken, normal defni işlemlerinden farksız bir şekilde yapıyoruz.

galeri foto

Evcil hayvan defin işlemleri yapılırken, yapılan her işlem Pati Mezarlığı ekibimiz tarafından görsel ve video kaydına alınıyor. Merak ettiğiniz bu süreci size en doğru kanallardan ulaştırıyoruz. Defin işlemi geçekleştikten sonra can dostunuzun gömüldüğü yerin konumunu sizinle paylaşıyoruz. Can dostunuzu daha sonra ziyaret etmek istediğinizde mezarını rahatlıkla bulmanızı sağlıyoruz. Vefat eden can dostunuzu merak ettiğinizde veya özlediğinizde Pati Mezarlığına Hafta içi randevu almaksızın 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmetlerden yararlanmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan veya www.patimezarligi.com adresimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Evcil hayvan defin işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaramızdan 0 541 156 5353 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp