Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

evcil hayvan mezar bakımı

Evcil hayvan mezar bakımı hizmetinde pati mezarlığı olarak düzenli aralıklarla tüm mezarların gerekli bakımını yapıyoruz. Sizlerin belirleyeceği zamanlarda can dostunuzun mezarına özel bakım yapılması, çiçek veya ağaç dikilmesi gibi taleplerinizi karşılıyoruz. Hayvan severler için önemli ir konu olan evcil hayvan mezar temizliği hizmetini pati mezarlığı olarak hassas ve özenli bir şekilde profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapmaya özen göstermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe deneyim ve bilgi birikimi ile pati mezarlığı olarak tüm işlemleri kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Sizde vefat eden evcil hayvanınızın bakımı yapılan bir hayvan mezarlığında uyumasını isterseniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Evcil hayvan mezar bakımı hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz. İletişim numaramızdan firmamız ile 7 / 24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Evcil Hayvan Mezar Bakımı Nasıl Yapılır?

Evcil hayvan mezar bakımı nasıl yapılır? pati mezarlığımızın bakım ve temizliği belirli zaman periyotlarında yaparak müşterilerimizde güven duygusunu oluşturmaktayız. Can dostlarınızın temiz ve düzenli bir hayvan mezarlığında olmasını istemek en doğal hakkınız. Firma olarak bu durumun bilinci ile hareket etmeye özen göstermekteyiz. Ulaşımdan konumuna sorunsuz olan evcil hayvan mezarlığımızı siz değerli hayvan severlerin ziyaret etmesini mutlulukla karşılamaktayız. Vefat eden can dostunuzun nasıl bir yerde olacağını pati mezarlığımızı ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda edindiğimiz deneyim, tecrübe ve bilgi birikimlerimiz ile alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve üstün teknoloji teknik ekipmanlarımız ile profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Yaptığımız tüm bu çalışmaları kalite ve profesyonellikten ödün vermeden en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız. Firmamızın ile edindiği müşteri memnuniyetini sağlamak adına belirttiğimiz gibi tüm işlemelerimizi kaliteden ödün vermeden en doğru şekilde yapmaktayız. Firmamızın evcil hayvan mezar bakımı hizmetinde sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

mezar bakımı

Pati Mezarlığı
Whatsapp