Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Evden ve veterinerden alma hizmetimiz, Vefat eden can dostunuz , görevlilerimiz tarafından evinizden (ya da veterinerden) alınır, özel olarak sterilize edilir ve soğutmalı alanlarımızda pati mezarlığımıza ulaştırılıp defin işlemi yapılır. Can dostunuzu evden ve veterinerden alma hizmetimiz ile pati mezarlığına naklini yapmaktayız. Defin işlemi sırasında yanında bulunabilirsiniz. Gelemediğiniz durumlarda defin sırasında anlık olarak çektiğimiz fotoğraf ve videoları  sizlerle paylaşıyoruz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden form doldurabilir ya da iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pati mezarlığı ekibi olarak tüm işlemleri hassas bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz.

Firmamızın sunduğu tüm bu olanaklardan faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Ev, veteriner, ofis veya iş yerinizden firmamıza bildirmeniz halinde tüm işlemleri hassas bir şekilde kurallara uygun olarak yapmaktayız. Pati mezarlığı olarak tüm çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde uygun fiyat politikası kapsamında yapmaya özen göstermekteyiz. Edindiğimiz tecrübe, deneyim ve bilgi birikimiz ile kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Takdir edeceksiniz ki bu hizmet sektörü sıradan bir sektör olmamakla beraber çok hassas ve bilgili olunması gereken bir sektördür. Firma olarak aldığımız bu sorumluğu en doğru şekilde yerine getirme çabasındayız. Yaptığımız tüm bu hizmetlerimiz sonucunda önceliğimiz siz değerli hayvan severlerin içinin rahat olmasını sağlamaktadır. Daha detaylı bilgi için firmamızın sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Pati Mezarlığı
Whatsapp