Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

İstanbul Hayvan Mezarlığı

İstanbul hayvan mezarlığı mı arıyorsunuz? Kedim öldü nereye defnedebilirim? Veya Köpeğim öldü nereye defnedebilirim? diye endişeye kapılmayın pati mezarlığı olarak vefat eden tüm evcil hayvanlarınız için İstanbul pati mezarlığımızda defin işlemi hizmeti vermekteyiz. 10+ yılı aşkın sürede hizmet vermekte olduğumuz evcil hayvan defin işlemlerinde alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile tüm çalışmalarımızı profesyonel olarak yapmaktayız. İstanbul hayvan mezarlığı hizmetini çok hassas bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. Firma olarak yaptığımız bu işin hassasiyetinin farkında olarak tüm çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yaptığımız tüm çalımlarda profesyonel ekipman ve teçhizatları kullanarak vefat eden evcil hayvanları en doğru şekilde defin işlemlerini yapmaya özen gösterdik. Firmamız ile tanışan hayvan severler her seferinde memnuniyetlerini dile getirerek teşekkürlerini eksik etmediler.

istanbul hayvan mezarlığı

İstanbul Hayvan Mezarlığı Hizmeti

İstanbul hayvan mezarlığı hizmeti 10+ yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerimizle vefat eden evcil dostlarınızı en doğru ve içinizin rahat edeceği şekilde defin işlemlerini yapıyoruz. İstanbul’da pet mezarlığı hizmeti veren profesyonel birkaç firmadan biriyiz. Bütün mezarlıklarımız yılar içinde yerinden kayma, karışma ve kaybolma olmasın diye lahit model betonarme, mermer kaplı ant mezar olarak tasarlanmıştır. İstanbul’da hayvan mezarlığı hizmeti, ekibimiz tarafından son derece özenli bir şekilde profesyonel olarak verilmektedir.

İstanbul’da vefat eden kedi, köpek vb. her türlü pet mezarlığı hizmetimiz mevcuttur. Profesyonel ekibimiz ile bize emanet edilen canları en doğru şekilde defin işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İsteğiniz doğrultusunda mezarlara süslemeler ve koruma şeritleri de yapılmaktadır. Ayrıca evcil hayvanınızın mezar taşları da özel bir şekilde tasarlanabilmektedir. Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul hayvan mezarlığı fiyatları?

İstanbul hayvan mezarlığı fiyatları ne kadar? Kedi mezarlığı fiyatları ne kadar? Köpek mezarlığı fiyatları ne kadar? Pet mezarlığı ücretlerinde, hayvanın türü ve cinsine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İstanbul hayvan mezarlığı fiyatlarında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul’da en uygun fiyata can dostlarınıza son görevinizi yerine getirebilirsiniz. Edindiğimiz tecrübe, deneyim ve bilgi birikimlerimiz ile tüm işlemlerimizi profesyonel olarak yapmaya son derece önem vermekteyiz. Çalışmalarımızı en uygun giyat garantisi kapsamında yapmaya özen göstermekteyiz. Firmamızın sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp