Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

İstanbul Pet Mezarlığı

İstanbul’da pet mezarlığı hizmetinde profesyonel bir ekip ile İstanbul’un tüm ilçelerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pati mezarlığı ailesi olarak vefat eden can dostlarınız, evcil hayvanlarınızı son yolculuğuna uğurluyoruz. Evcil hayvanlarınıza bir mezar yaparak daha sonra ziyaret ettiğinizde geçmiş günlerinizi yad edebilir, anılarınızı hatırlayabilirsiniz. Uzun bir süre beraber vakit geçirdiğiniz kedi, köpek vb. tüm evcil hayvanlara mezar hizmeti sunuyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda evcil hayvanlarınızın mezarlarına düzenli bir şekilde bakım hizmeti veriyoruz. Küçük dostlarınızın da bir mezarı olsun, huzur ile yad olsun.

istanbul pet mezarlığı

İstanbul pet mezarlığı hizmeti?

İstanbul pet mezarlığı hizmeti, pati mezarlığı ekibi olarak profesyonel bir hizmet anlayışı ile verilmektedir. İstanbul’da ölen kedimi nereye gömebilirim? Veya ölen köpeğimi nereye gömebilirim? Sıkça sorulan sorulara sitemizde cevap alabilirsiniz.  Yıllar boyunca evlat gibi baktığınız evcil hayvanınıza son vedayı yapmak acı bir olay. Fakat her canlının bir yaşam süresi vardır. Vefat eden can dostunuzun bir mezarlığa sahip olması sizin daha sonra onu ziyaret etmenize vesile olur. Hem anılarınız canlanır hem de onu yad etmiş olursunuz. Ölen hayvanınızın tüm mezar bakımları, çiçeğinden suyuna kadar her türlü bakım hizmeti yapılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için www.patimezarligi.com adresinden bizlere ulaşarak edinebilirsiniz.

 

İstanbul pet mezarlığı nerede?

İstanbul pet mezarlığı nerede hakkında bilgi mi almak istiyorsunuz? İstanbul’da hayvan mezarlığı mı arıyorsunuz? Peki İstanbul’da pet mezarlığı nerededir? Hayvanım öldü nereye gömebilirim diye kaygılanmayın. Evcil hayvan sahibi bazı hayvan severler, hayvanları vefat ettikten sonra yaşadığı tüm anılar ve geçirdiği tüm zamanlara ahde vefa göstererek onlara daha sonrada ziyaret edebileceği hayvan mezarlarına defnetmek istiyorlar. Bu işlemleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi ücretsiz bir şeklide yapıyor fakat, sizin evcil hayvanınıza özel değil çevre kirliğini önlemek için yapıyor. Ve bunu vefat eden tüm evcil hayvanları toplayarak bir çukura gömerek gerçekleştiriyor. Can dostumun bir mezarı olsun istiyorsanız Pati mezarlığı ekibi olarak profesyonel bir hizmet ile hayvanınızı teslim alıyor ve güzel bir mezar sahibi yapıyoruz. Tüm bu yaptığımız hizmetleri size görsel veya video olarak size ulaştırıyoruz

 

İstanbul Pet Mezarlığı Fiyatları?

İstanbul pet mezarlığı fiyatları ne kadar? Evcil hayvanım öldü. Hayvan mezarlığı fiyatları ne kadar? Diye araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Evcil hayvanınızı profesyonel ekibimizle uygun fiyatlara mezar sahibi yapabilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda edindiğimiz tecrübe, deneyim ve bilgi birikimlerimiz ile siz değerli hayvan severlereen doğru hizmeti sunmaya özen göstermekteyiz. Sunduğumuz tüm hizmetleri uzman hekim ve teknik ekibimiz ile birlikte profesyonel olarak yapmaktayız. Daha fazla bilgi için İstanbul hayvan mezarlığı adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp