Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Kedi Mezarlığı

Kedi mezarlığı; Kediler, evcil hayvan kategorisin de insanların en kolay iletişim kurdukları ve evlerde çok eğlenceli zamanların yaşandığı en özel hayvanlardır diyebiliriz. Kediler bazen iple oyun oynar bazen sizinle neşeli dakikalar geçirir bazen de bir köşede mışıl mışıl uyuyan sevimli canlılardır. Hayvan beslemeyi seven ve hayvanlarla arkadaşlık kuran insanlar genellikle kedileri tercih ederler. Çünkü kedilerle iletişim kurmak daha kolay ve daha zararsız canlılardır. Kediler de ne yazık ki belli bir ömürleri olan canlılardır. Aile içerisinde bir o kadar değerli olan kedilerin ölümü, aile fertlerinin hepsini üzüntüye boğabilmektedir. Kedinizi vefatından sonra hayvan mezarında bir mezar satın alarak defin işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kedinizin mezarını yıllar boyunca ziyaret edebilirsiniz. Peki kedi mezarlığı nerede bulunur?

kedi mezarlığı

Kedi mezarlığı hizmeti

Kedi mezarlığı hizmetinde profesyonel ekip ve teçhizatlar ile pati mezarlığı firması olarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kedim öldü ne yapmalıyım? Kedim öldü nereye gömmeliyim? gibi konularda pet mezarlığı ekibi olarak kedi, köpek vb. tüm evcil hayvanların defin işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da bulunan evcil hayvan sahipleri hayvanlarını kaybettikten sonra onları defnedecek bir alan bulma arayışına giriyorlar. Pati mezarlığı olarak can dostlarınıza ait bir mezar hizmeti sunuyoruz. Hizmetimiz hakkında bilgi verecek olursak, öncelikle vefat eden dostunuzu evinizden veya veterinerden özel soğutmalı cenaze araçlarımızla teslim alıyoruz. Teslim aldıktan sonra can dostunuz veteriner kontrolünden geçirilir. vefat eden sevimli dostunuzu taşımak için özel nakil steriller kullanıyoruz. Sonrasında satın aldığınız mezarın başına götürülmesi için yola çıkıyoruz. can dostunuzun veteriner kontrolü sonrasında defin işlemine başlanır. Eğer bulaşıcı bir hastalığı tespit edilirse veterinerin vereceği bilgiler doğrultusunda önlem alınarak defin işlemleri gerçekleştirilir. Evcil hayvanınız için yapılan tüm bu işlemler sonucunda her adım için ayrı ayrı fotoğraf ve video kaydını oluşturuyoruz. İşlem yaptığımız her adımı kendiniz de görebiliyorsunuz.  Evcil hayvanınızı hafta içi 7/24 randevu almadan ziyaret edebilirsiniz.

 

İstanbul Kedi mezarlığı 

İstanbul kedi mezarlığı olarak İstanbul ilinde tüm semtlerde hizmet veriyoruz. Kedi köpek vb. tüm evcil hayvanlarınızın defin işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul hayvan mezarlığı hizmetini son derece ciddi ve özenli bir şekilde profesyonel olarak yapıyoruz. Bizimle web sitemizden veya telefon numaramızdan iletişime geçerek mezar satın alma işlemine başlayabilirsiniz. İşlemlerimiz sistematik bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu süreçte müşterilerimizi memnun edecek hizmetler sunmayı hedefliyoruz. İstanbul kedi mezarlığı hizmetinde İstanbul’un tüm semtlerinden gelecek, hayvan mezarlığı satın alma taleplerini karşılayacak kapasiteye sahibiz. Pati mezarlığı olarak geniş bir alanda bekçi koruma sistemli hayvan mezarlığı hizmetini profesyonel bir şekilde veriyoruz. Tüm çalışmalarımızı uzman kadro ve ekip ile yaparak rakip firmalar arasında en güvenilir firma olmak için tüm çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Can dostunuzun rahat ve huzurlu bir mezarı olsun istiyorsan profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için evcil hayvan mezarlığı adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Kedi mezarlığı fiyatları

Kedi mezarlığı fiyatı ne kadar? İstanbul kedi mezarlığı fiyatları? İstanbul’da hayvan mezarlığı fiyatları boyut ve cinse göre değişmekte mezarın ekstra hizmetlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Firmamızın en doğru hizmeti en uygun fiyat politikası kapsamında vermesi hayvan severler tarafından da çok olumlu karşılanmaktadır. Böylesine acı bir durumda tüm hayvan severlerin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm gücümüzle yanınızda olduğumuzu hissettirmek için gerek yaptığımız çalışmalar gerekse fiyat politikası kapsamında en doğru şekilde hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Hayvan mezarlığı satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için web sitemizden veya telefon numaramızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp