Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Kedim Öldü Ne Yapmalıyım?

Kedim öldü ne yapmalıyım? Evcil hayvanınızı kaybetmek aileden birini kaybetmek gibi hissettirir. Fakat bu acıyla başa çıkacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Evin içinde bütün gün oyunlar oynadığınız, evin her köşesinde koşuşunu izlediğiniz kediniz öldüğünde ne kadar büyük bir boşluk yaratacağını evcil hayvan sahibi ve hayvan severler olarak empati kurarak anlayabiliyoruz. Kedisini kaybeden tüm hayvan severlerin acısına ortak olduğumuz gibi onlar için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Peki, kedim öldü ne yapmalıyım? vefat eden kedimi nereye defnetmeliyim? Kedi sahiplendiğinizde tüm sorumluluğunu üstünüze almış olursunuz.  Her anında yanında olursunuz. Mamasını, suyunu, oyuncaklarını heyecanla aldığınız anlar vardır. Gün bitiminde tüm yorgunluğunuzu kediniz ile atlattığınız anlar muhakkak olmuştur. Onlar en iyi arkadaşınız, can dostunuz hatta ailenizin bir üyesi olur. Bu sebeple kediniz öldükten sonra hemen unutmanız elbette zor olacaktır. Büyük bir boşluk hissiyle birlikte, kedinizi çok özleyeceğiniz bir süreçtir. Kediniz ile birçok anınızın olması, uzun bir zaman onunla birlikte vakit geçirmeniz onu hemen unutmanızı zorlaştıracaktır. Kedim öldü ne yapmalıyım gibi bir endişenizin oluşması normal bir durumdur. Kedim öldü ne yapmalıyım diye düşünürken sakin bir şekilde düşünmeniz çok sağlıklı ve doru karar almanıza yardımcı olacaktır.

Bu zor dönemde öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor; kedinizi kaybettiğinizden dolayı oldukça normal bir süreçten geçiyorsunuz. Kedinizi kaybettikten hemen sonra unutmanız, o acıyı bastırmanız zordur. Tıpkı ailenizden birini kaybetmişçesine bir his yaşarsınız. Ancak bu geçici bir süreçtir. Zamanla bu hissi unutarak normal yaşantınıza döneceksiniz.

kedim öldü ne yapmalıyım

Kedim öldü ne yapacağımı bilmiyorum

Kedim öldü ne yapacağımı bilmiyorum; Kediler farklı sebeplerden dolayı hayatını kaybedebilir. Bu nedenle sahiplendikten hemen sonra belli zaman aralığında sağlık kontrollerinin kesinlikle yapılması gerekir. Belli bir süre sonra çeşitli sebeplerden dolayı can dostunuzu kaybedersiniz. En yakın arkadaşınızı kaybettikten sonra ne yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz olmayabilir. Bu gayet normal bir durum. Pati mezarlığı ekibi olarak can dostunuzun; Evden Alma -Defin İşlemleri, Mezarlık Yapımı, Mezarlık Bakım ve Aksesuarına kadar gerekli tüm hizmetleri kusursuz ve profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz. Can dostunuzun mezarının temizlenmesinden çiçeklenmesine kadar tüm bakım hizmetlerimiz mevcuttur. Pati mezarlığımızda evcil hayvanınızı özlediğiniz zaman ya da görmek istediğinizde hafta içleri randevu almaya gerek kalmadan 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız için kusursuz bir şekilde profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizde bu hizmetlerden bilgi almak veya daha fazlasını öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hepsi ve daha fazlası için www.patimezarligi.com sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp