Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Köpeğim Öldü Ne Yapmalıyım?

Köpeğim öldü ne yapmalıyım? Diye çaresizce düşünüyor olabilirsiniz. Köpeğim vefat etti nereye gömmeliyim? Diye aklınızda soru işaretleri bulunabilir. Köpekler evcil hayvanlar arasında insanlara en yakın olan canlılardır. Evcil hayvan olarak sahiplendiğimiz köpekler ortalama 10 ila 13 yıl arasında bir ömre sahiptirler. İnsanlarla en çok iletişim kuran ve insanlarla duygusal bağları en güçlü olan canlılardır.

Beraber vakit geçirdiğiniz eğlenceli anlar muhakkak olmuştur. Eğitilen bazı köpekler insanlar için, ailesinin bile yapmayacağı iyiliği yapabilirler. Örneğin görme yetkisi olmayan birine eğitildiği takdirde yol gösterebilir. Bunu günlük hayatta bile görmemiz mümkün. Köpekler sevimli ve akıllı canlılardır. Öyle ki evde çoğunlukla oyun oynamak isterler. Köpeklerin beyinleri 2-3 yaşındaki çocuklar gibi çalışır. Buna örnek verecek olursak köpeğimizle vakit geçirdiğimiz zamanlarda oğlum otur, kızım kalk vb. insan hareketleri yaptırırız ve bunu bilinç altlarına yerleştiririz.

köpeğim öldü ne yapmalıyım

Zamanla çocuk gibi buraya gel, şunu yap gibi insan hareketlerini yaptırırız. Köpekler öyle sadık canlılardır ki bir saldırıya maruz kaldığınızda sizi korumak için kendilerini feda edebilirler. Her canlının bir ömrü olduğu gibi köpeklerinde bir ömrü mevcut yukarıda belirttiğimiz gibi köpekler ortalama 10 ila 13 yıl arasında bir ömre sahiptir. Köpeğim öldü ne yapmalıyım gibi bir düşünceniz olabilir. Bu durumda sakin bir şekilde kalmanız gerekmektedir. Köpeğim öldü ne yapmalıyım diye endişeye kapılabilirsiniz. Bu endişeye kapılmanız normal bir durumdur. Çünkü uzun bir süre beraber yaşadığınız ve artık ailenizin bir üyesi olan köpeğinizin vefat etmesi hemen unutacağınız bir durum değildir. Peki köpeğiniz vefat ettikten sonra sizi nasıl bir süreç bekliyor? Bu konuda neler yapmanız gerekiyor?

Köpeğim öldü ne yapmalıyım? Böyle bir zor dönemde öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor. Köpeğinizi kaybettiğinizden dolayı yaşadığınız sürecin normal olduğunu söyleyebiliriz. Köpeğinizi kaybettikten hemen sonra unutmanız ve o acıyı bastırmanız kolay olmayacaktır. Tıpkı ailenizden birini kaybetmişçesine bir his yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar geçici bir süreçtir. Bir süre sonra bu hisleri unutacak ve normal yaşantınıza döneceksiniz. Köpeğim öldü ne yapmalıyım diye düşünürken her zaman sakin bir kafa ile düşünmeniz çok sağlıklı olacaktır.

 

Köpeğim Vefat Etti Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Köpeğim vefat etti ne yapacağımı bilmiyorum. Köpeğiniz farklı sebeplerden dolayı vefat edebilir. Köpeğinizi sahiplendikten sonra belli zaman aralığında sağlık kontrollerinin kesinlikle yapılması gerekir. Köpeğiniz yaşlılıkla yada farklı sebeplerden dolayı hayatını kaybedebilir. Köpeğinizi kaybettikten sonra ne yapacağınız konusunda hiçbir fikriniz olmayabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Pati mezarlığı ekibi olarak evcil hayvanınızın; Evden Alma -Defin İşlemleri, Mezarlık Yapımı, Mezarlık Bakım ve Aksesuarına kadar gerekli tüm hizmetleri kusursuz ve profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz.

Evcil hayvanınızın mezarının temizlenmesinden çiçeklenmesine kadar tüm bakım hizmetlerimiz mevcuttur. Pati mezarlığımızda evcil hayvanınızı özlediğiniz zaman ya da görmek istediğinizde hafta içleri randevu almaya gerek kalmadan 7/24 ziyaret edebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız için kusursuz bir şekilde profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizde bu hizmetlerden bilgi almak veya daha fazlasını öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hepsi ve daha fazlası için www.patimezarligi.com sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp