Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Köpek Mezarlığı

Köpek mezarlığı, Hayvan mezarlığı nerden satın alınır? Evcilleştirilmiş köpekler sahiplerine sadık canlılardır, küçük köpeklerin yaşam süreleri 12 ila 20 arasındadır. Ancak iyi bakım aldıklarında bu süre biraz daha uzayabiliyor. Normal köpekler ise 12 ila 15 arasında yaşam süresi vardır. Büyük ırk köpekleri ise 10 ila 13 yıl arasında bir yaşam süresi vardır. Köpekler sadık birer canlı olmalarıyla ön plandadır. Genellikle insanların evcil hayvanlar arasında en çok tercih ettiği hayvanlardan biridir. Köpekler sahiplerine karşı duygusal bağlar kurarak, hayatlarını onlara bağlı olarak sürdürürler. Fakat ne yazık ki bir süre sonra aramızdan ayrılarak vefat ederler. Buda bizi üzüntüye boğan bir durumdur. Fakat bu durum hayatın vazgeçilmez bir kuralıdır. Size gösterdikleri sevgi ve sadakat sonucu sizin de ahde vefa göstermeniz beklenir. Bu beklentiyi onların rahat uyuyacağı bir mezar satın alarak karşılayabilirsiniz. Can dostlarınıza köpek mezarlığı satın alabilir anılarınızı canlandırmak adına ziyaret edebilirsiniz.

köpek mezarlığı

Köpek Mezarlığı Hizmeti

Köpek mezarlığı hizmeti 10+ yılı aşkındır tecrübe edindiğimiz bir sektör. Köpeğinizin vefat ettikten hemen sonra ev ya da veterinerden özel soğutmalı araçlarımızla teslim alıyoruz. Köpeğinizi temizledikten sonra defin işlemleri için mezarın bulunduğu yere götürülüyor. Bütün mezarlıklarımızın yeri belli olsun, yıllar sonra kayma, karışma veya kaybolma gibi durumlar olmasın diye betonarme, mermer kaplı lahit şeklinde anıt mezarı olarak dizayn ediliyor. Köpek evcil hayvan mezarlığımıza evcil hayvanının defin işlemlerini yaptıran müşterilerimiz bilmedir ki bizim nazarımızda mezarlığımızda yatan canlıların hepsi insan mezarlığındakiler gibi kıymetlidir. Ve dolayısıyla yerleri kiralık değil kalıcıdır. Firmamız hizmet kapsamında edindiğimiz deneyim, tecrübe ve bilgi birikimlerimiz sonucunda insani ve vicdani değerlere uygun olarak defin işlemlerini gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz. Firma olarak rakip firmalara göre elde ettiğimiz bu başarılar rastgele değil yaptığımız işlemeler ve emeklerimizin karşılığıdır. Böylesine hassas bir mesleği yapmak herkesin yapabileceği bir iş değildir. En doğru hizmeti vermek adına alanında uzman personel ve ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Köpek Mezarlığı İstanbul

Köpek mezarlığı İstanbul; hayvan mezarlığı İstanbul hizmetinde İstanbul ilinin her bölgesinde hizmet vermekteyiz. Eğer İstanbul bölgesinde iseniz ve can dostunuza mezar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Evcil hayvanınızın bir mezarı olsun, mezarı kaymasın, karışmasın, kaybolmasın ve tahrip olmasın istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Çünkü verdiğimiz hizmet neticesinde vefat eden can dostunuzun mezarına, normal mezar bakım hizmeti veriyoruz. En doğru hizmeti en uygun fiyat garantisi kapsamında vererek böylesine acı bir durumda siz değerli hayvan severlerin yanında olmaya çalışmaktayız. Dilerseniz galeri sayfamızda bize ait olan hayvan mezarlığımızın fotoğraflarını görebilirsiniz. daha fazla bilgi sahibi olmak için İstanbul pet mezarlığı adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

İstanbul Köpek mezarlığı fiyatları?

İstanbul köpek mezarlığı fiyatları? Hayvan mezarlığı İstanbul fiyatları? İstanbul’da pet mezarlığı çok fazla bulunan bir alan değil 10+ yılı aşkındır sektörde hizmet veren firmamız tecrübe ve deneyim sahibidir. İstanbul hayvan mezarlığı fiyatlarını bizlere ulaşarak detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp