Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Pati Mezarlığı

Pati mezarlığı nedir? Pati mezarlığında hangi hayvanlar defnedilir? Pati mezarlığı nerede bulunur? Pet mezarlığı hakkında bilinmesi gereken önemli hususlardır. Pet mezarlığı yıllar boyunca beslediğiniz, kedi, köpek vb. Can dostlarınızın vefat ettikten sonra ebedi yolculuğuna uğurlandığı yerdir. Yıllar boyunca sizinle birlikte yaşayan, sevimliliği ile sizi mutlu eden, yaşamı boyunca size arkadaşlık eden can dostlarınız için bir mezar satın almanız, sizi vicdanen rahatlatacaktır. Can dostunuzun son yolculuğunu profesyonel bir ekip ile yapmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

pati mezarlığı

Pati Mezarlığı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Pati mezarlığı hakkında bilinmesi gerekenler; Kedi, köpek vb. evcil hayvan besleyen hayvan severler can dostları vefat ettikten sonra onları defnederek son yolculuğuna uğurluyor. Peki evcil hayvan defin işlemleri nasıl gerçekleştiriliyor?. Belirlediğimiz özel ekiplerimiz ile evinizden veya veterinerden özel araç ve özel steril koruma ile vefat eden evcil hayvanınızı teslim alıyoruz. Profesyonel bir şekilde ekibimiz tarafından teslim alınan evcil hayvanınız defin işlemleri için evcil hayvan mezarlığına götürülüyor. Belirlediğimiz alana evcil hayvanınızı defnediyoruz ve tüm bu olayları gerçekleştirirken video kaydına kalınarak hayvan sahibine ulaştırılmaktadır. Evcil hayvan dostlarınızın da insanlar gibi bir ömrü vardır. Evcil hayvan dostlarınızın insanlardan daha kısa bir ömürleri mevcuttur. Bu kısa ömürleri süresince insanlara sadakatli bir arkadaş olmayı başarırlar. Bu sadakatleri sonucunda sahipleri de ahde vefa göstererek onları son yolculuğuna unutulmayacak bir şekilde uğurlamak istiyor. Pati mezarlığı ekibi olarak evcil hayvanlarınızı en doğru şekilde defnediyor ve defin görüntülerini size fotoğraf ve video kaydı olarak sunuyoruz.

 

Pati Mezarlığı Nerede Bulunur?

Pati mezarlığı nerede bulunur? İstanbul’da evcil hayvan mezarlığı var mı? evcil hayvanım vefat etti ne yapmalıyım? kedim öldü ne yapmalıyım? köpeğim öldü ne yapmalıyım? En yakın pet mezarlığı nerede? Gibi sorular ile uğraşmak yerine pati mezarlığı olarak sizlere ve vefat eden evcil hayvanınıza en iyi hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da ve Türkiye’de hayvan mezarlığı sorunu ilgimizi çektikten sonra bu işe koyulmaya karar verdik. İşe başladığımızdan bu yana hayvan severleri memnun etmeye özen gösteriyoruz. Pet mezarlığı defin işlemleri ile özenli bir şekilde evcil hayvanlarınızı son yolculuğuna uğurluyoruz. Peki defin işleminden sonra hayvanımın mezarını görebilecek miyim? diye soracak olursanız, Evet defin işlemi bittikten sonra ya da defin işlemi yapılırken can dostunuzun yanında bulunabilirsiniz. Can dostunuzu daha sonra ziyaret etmeniz için sizlere mezarlığın konumunu gönderiyoruz. Her türlü işlemleri kolaylaştırıyoruz. Pet mezarlığı adlı makalemizi inceleyerek, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz

 

Pet Mezarlığı Fiyatları Ne Kadar?

Pet mezarlığı fiyatları ne kadar? Diye araştırmalar yapılıyor. Peki hayvan mezarlığı fiyatı ne kadar? Pati Mezarlığı olarak sunduğumuz profesyonel hizmet sonucunda makul fiyatlara bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Sektörde bu derecede hizmet veren şirketlerin uçuk fiyatlara yaptığını bilmekteyiz. Firmamız bunlara nazaran hayvan dostu yaklaşımıyla yaptığımız hizmet karşılığında uygun fiyatlar talep ediyoruz. Kaliteli ve en doğru hizmeti uygun fiyat politikası kapsamında tüm hayvan severlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Diğer firmalara göre daha kaliteli ve doğru hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerini memnun etmek amacıyla tüm çalışmalarını uzman kadro ve ekibi ile yağmaktadır. Pet mezarlığı fiyatları hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için iletişim numaramızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ücretsiz Hayvan Mezarlığı Nerde?

Ücretsiz hayvan mezarlığı var mıdır? konusunu merak den birçok hayvan sever vardır. Peki ücretsiz hayvan mezarlığı nerededir?  Ücretsiz hayvan mezarlığı hizmeti veren tek kurum belediyelerdir. Belediyelerin bu hizmetten anlayışı, hayvanları çevre kirliliğine neden olmasın diye toplu bir şekilde çukurlara gömmektir. Bu işlem gerçekleştiği zaman hayvanınızı ziyaret edebileceğiniz bir mezarı olmayacak. Can dostunuzu arada ziyaret edebileceğiniz bir düşüncedeyseniz pati mezarlığı olarak size bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp