Hakkımızda

Yıllarca size arkadaşlık etmiş , yoldaş olmuş dostlarınızı hiçbir zaman unutmamanızı sağlamak amacıyla kurulduk. Dostunuz aramızdan ayrıldıktan sonrasında Defin , Evden alma , İsteğe bağlı krematoryum ve Mezar bakım işlemleri sağlamaktayız.

İletişim Bilgileri

Mezar

Pet Mezarlığı

Pet mezarlığı nedir? hayvan mezarlığı nerde bulunur? İstanbul da hayvan mezarlığı? Bursa’da hayvan mezarlığı nerede bulunur? Vefat eden can dostumu nereye gömebilirim endişesi taşıyorsanız, içinizi rahatlatacak tecrübe ve deneyimime sahibiz. Siz değerli hayvan severlere, can dostunuz için, Evden Alma – Defin İşlemleri, Mezarlık Yapımı, Mezarlık Bakım ve Aksesuarına kadar tüm hizmetleri sunuyoruz Hayvan severler, uzun bir süre can dostlarıyla beraber vakit geçirir. Bir aile gibi hayat arkadaşı olurlar. Ne yazık ki hayvanların da tıpkı insanlar gibi belli bir ömürleri vardır. Evcil hayvanlar yaşamları boyunca insanlara sadakat ve sevgi beslerler ve hayatlarını sahiplerine bağlı olarak yaşarlar. Yaşamları boyunca güzel anılar biriktirerek, sahiplerini mutlu etmek için uğraşırlar. Evcil hayvanların ortalama 10 ila 20 yıl arasında bir ömürleri bulunmaktadır. En yakın arkadaşı vefat eden hayvan severler onları ziyaret etmek ve anılarını tazelemek için pet mezarlığı arayışına girerler ve oraya defnederler. Bu davranış hayvan severlerin can dostlarına karşı son görevi ve vefa göstermesidir.

pet mezarlığı nedir

Evcil Hayvan Mezarlığı

Evcil hayvan mezarlığı hizmeti veren firmamız profesyonel tecrübe ve deneyimi ile İstanbul ve Bursa ’da tüm ilçe ve semtlerde profesyonel evcil hayvan defin işlemi hizmeti vermektedir. Kendilerine hayatı boyunca sevgi ve sadakat ile ilgi gösteren ve yalnızlık psikolojisini gideren can dostlarına karşı son bir vefa göstergesi olarak hayvan mezarlığına defneden hayvan severler, hafta içi istediği zamanda Pati mezarlığını randevu almadan ziyaret edebilir. Pati Mezarlığı ekibi olarak vefat eden hayvanlarınızın mezarlarına düzenli olarak bakım hizmeti veriyoruz. Mezarlarının yıllar sonra harap olmaması ve yerlerinin kaybolmaması için Mermer kaplı betorname lahit olarak dizayn ediliyor. Sizde bu hizmetten faydalanmak ve bilgi almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

Pet Mezarlığı Fiyatı Ne Kadar?

Pet mezarlığı fiyatını ne kadar? Hayvan mezarlığı fiyatı ne kadar? Hayvan mezarlığı ücreti? konusunu merak eden birçok hayvan sever bulunaktadır. Hayvan mezarlığı fiyatı, istenilen hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Verdiğimiz farklı hizmetler sonucunda firmamız tarafından ücretlendirmede değişkenlik gösterebilmektedir. Tüm çalışmalarımız uygun fiyat politikası kapsamında uzman eller tarafından yapılmaktadır. En doğru ve kaliteli hizmetten faydalanmak için öncelikle firmamızın sunduğu ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hayvan mezarlığı fiyatını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul’da Pet Mezarlığı

İstanbul’da pet mezarlığı var mıdır? İstanbul’da hayvan mezarlığı nerede? Pati mezarlığı ekibi olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde vefat eden can dostlarınız için Evden alma – Defin İşlemleri, Mezarlık Yapımı, Mezarlık Bakım ve Aksesuarı gibi hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır. Vefat eden hayvanınız için kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız, doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Firmamız tarafından en doğru hizmeti en uygun fiyat politikası kapsamında siz değerli hayvan severlere sunmak için gerekli tüm seferberliği yapmaktayız. Can dostlarınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Onlar için satın alacağınız bir mezar vefa göstergesidir.  İstanbul pet mezarlığı adlı makalemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pati Mezarlığı
Whatsapp